Portetowe presety do Adobe Lightroom

Portetowe presety do Adobe Lightroom

Albert De Brujin przygotował paczkę 54 presetów do najbardziej znanego wywoływacza RAWów - Adobe Photoshop Lightroom. Przydadzą się one głównie osobom zajmującym się fotografią portretową.


Za niecałe 25 dolarów amerykańskich możecie zaopatrzyć się w 54 presety, które zostały pogrupowane w pięć kategorii: Toning, Lighting, Skin, Softness i Basic. W paczce znajduje się też 12 predefiniowanych ustawień narzędzia Adjustment Brush, przeznaczonych przede wszystkim do poprawy koloru skóry, lekkiego, cyfrowego makijażu i podkreślenia oczu. Jak twierdzi twórca, nabywcy z pewnością będą zadowoleni z efektu końcowego oraz szybkości, z jaką go osiągnęli. Każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego, od delikatnych i subtelnych, aż po kontrastowe i mocne ustawienia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem