20 lat życia w ciągu 5 minut - zobacz niezwykły portret córki fotografa

20 lat życia w ciągu 5 minut - zobacz niezwykły portret córki fotografa

Frans Hofmeester to zdecydowanie ambitny artysta i wspaniały rodzic. Stworzył niebywały zapis życia swojej córki, który ukazuje ją od narodzin do ukończenia dwudziestego roku życia. Jego film poklatkowy pokazuje upływ czasu i to, jak dziewczyna zmieniała się w czasie.


Artysta Frans Hofmeester co tydzień przez dwadzieścia lat rejestrował jednosekundowe wideo, które stanowiło swoisty portret jego córki Lotte. W podstawowym założeniu projekt ten miał stanowić po prostu wyjątkowy zapis dorastania dziecka. Jednocześnie ma także uniwersalną wartość, gdyż stanowi niebywałą refleksję nad upływającym czasem. Jak mówi sam artysta poprzez tę realizację pragnął "lepiej zrozumieć psychologiczne aspekty pamięci i czasu". W efekcie powstał obraz dorastania skondensowany do zaledwie pięciu minut.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem