Doskonałe portrety Berty Vicente, w których napięcie przenika się z subtelnością

Doskonałe portrety Berty Vicente, w których napięcie przenika się z subtelnością

Berta Vicente to pochodząca z Hiszpanii młoda fotografka, która wykonuje piękne, intymne portrety, charakteryzujące się niezwykłą delikatnością i subtelnością. Swoimi obrazami przekazuje wiele uczuć – potrafi budować napięcie, ale i wprowadzać widza w stan wyciszenia. Fotografie przenika tajemnica, a zdjęcia przywołują stan wchodzenia w dorosłość, gdy świat zewnętrzny i wewnętrznych przeżyć, stawia młodego człowieka w obliczu ambiwalentnych uczuć.


Jak mówi sama artystka, pomysły na zdjęcie dojrzewają w niej zanim zostaną zrealizowane. Pojawia się najpierw zarys, a następnie tworzy konkretne wizję. Pragnie urzeczywistnić swoje wyobrażenia. Wielokrotnie okazuje się, że finalny efekt odbiega od pierwotnych założeń, a różnice polegają na innym oświetleniu, lokalizacji itp. Nie zraża się tym jednak, gdyż dzięki temu może nauczyć się, co poszło nie tak i wykorzystać te wiedzę przy kolejnych realizacjach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem