Zobacz portrety Sue Bryce - fotografki, która potrafi odkryć piękno każdego modela lub modelki

Zobacz portrety Sue Bryce - fotografki, która potrafi odkryć piękno każdego modela lub modelki

Sue Bryce to autorka perfekcyjnych portretów, które zwracają uwagę nie tylko kunsztem i techniczną doskonałością, ale również swoją subtelnością i zdolnością do wydobycia na wierzch piękna każdego modela lub modelki. Ponad 26 letnie doświadczenie pozwoliło jej zbudować sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych portrecistek. Łączy w swoich obrazach styl glamour i inspiracje pochodzące ze świata mody, łamiąc przy tym stereotypowe myślenie o portretowaniu. Poza fotografowaniem zajmuje się również edukowaniem – jest właścicielką platformy edukacyjnej Sue Bryce Education.


Sue Bryce urodziła się i dorastała w Nowej Zelandii. Obecnie mieszka i pracuje w Los Angeles. Fotografka jest laureatką wielu prestiżowych nagród branżowych, takich jak m.in. WPPI International 2014, Australian Photographer of the Year 2011 i 2012. Jak sama mówi przez długi czas, wydawało jej się, że jest ograniczana jako artystka. Obawiała się, że kariera zawodowa ją pochłonie, odbierając swobodę. Jednocześnie zdała sobie sprawę, że w jej pracy nie chodzi o to, aby wybierać pomiędzy sztuką a komercją, lecz aby służyć ludziom, rozumiejąc przy tym moc i wartość tego, co się tworzy. Dzięki temu odnalazła równowagę i radość z realizowania swoich projektów, także tych komercyjnych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem