Portret Eksperymentalny

Portret Eksperymentalny

Wystawa fotograficzną pt. „Portret” autorstwa Grupy Eksperymentalnej – Forma 3, tworzą: Rafał Jasionowicz, Jacek Kulm, Majka Serafin, Piotr Stasik – członkowie ZPAF-u. Wystawa jest zbiorem 60 fotografii i można ją zobaczyć od 9 do 30 czerwca 2006 roku w Galeria 2piR w Poznaniu.


Portretowanie ma świetny rodowód i długą tradycję, choć w historii sztuki bywało różnie. Począwszy od sztuk plastycznych a skończywszy na fotografii. Portret jest sztuką trudną, może najtrudniejszą, bo dotkliwie ujawnia szalbierstwo artysty. O urodzie portretu decydują nie tylko wartości artystyczne i estetyczne, ale sztuka wizażu lub przetworzenia, co wymaga specjalnego talentu i kunsztu postrzegania modela – mówi Piotr Stasik.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem