Niezwykła ekspresja tancerzy i psów - zobacz galerię pełną energii

Niezwykła ekspresja tancerzy i psów - zobacz galerię pełną energii

Kelly Pratt Kreidich i Ian Kreidich stworzyli zabawną i poprawiającą humor serię fotografii, które przedstawiają urocze psy wraz z tancerzami. Każdy z obrazów ukazuje inną relację i chemię powstałą między tancerzem lub tancerką a czworonogiem. Dzięki temu udało się stworzyć wciągający zbiór, ukazujący różnorodne charaktery zarówno ludzkie, jak i psie.


Pozujące psy ukazują przeróżne charaktery. Niektóre z nich starają się tancerzom dotrzymać kroku, samodzielnie wykonując różne "figury". Inne natomiast po prostu przyglądają się ludziom. Projekt był naprawdę rozbudowany, gdyż zgromadził portrety ponad 100 profesjonalnych tancerzy i tancerek oraz 100 psów. Powstawał od stycznia 2017 roku. 
 
Jak zdradzili w rozmowie z portalem My Modern Met autorzy realizacji, "pomysł na projekt pojawił się przypadkowo". Artyści chcieli po prostu połączyć dynamikę psów z ekspresją tancerzy i tancerek. Seria spotkała się z dużym zainteresowaniem prawdopodobnie głównie dlatego, iż pokazuje profesjonalnych tancerzy w nieco mniej oficjalny i typowy sposób. W mediach często prezentuje się świat tańca jako wyczerpujący i obciążający. Ta seria pokazuje inne jego oblicze.
 
Projekt nosi tytuł Dancers&Dog (Tancerze i psy). Został zamknięty w 216 stronicowym albumie o tym samym tytule. Jego premiera nastąpi 19 listopada 2019 roku. Zdjęcia składające się na tą realizację będą także dostępne w formie kalendarza ściennego na 2020 rok. 
 
Reklama

Kompozycja w fotografii - praktycznie


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem