Portrety uratowanych dzikich zwierząt w albumie z okazji 10-lecia kariery fotograficznej Martina Stranki

Portrety uratowanych dzikich zwierząt w albumie z okazji 10-lecia kariery fotograficznej Martina Stranki

Martin Stranka, twórca niezwykłych fotografii zawieszonych pomiędzy snem a jawą, w wieku 32 lat obchodzi jubileusz z okazji 10-lecia kariery fotograficznej. W ostatnich latach fotograf zdobył ponad 50 nagród w międzynarodowych konkursach. Jego prace prezentowane były na ponad stu wystawach na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku, Tokio, Mediolanie, Londynie, Pradze, Hongkongu, Kijowie. Zdjęcia Martina Stranki wystawiane były obok prac Andy'ego Warhola, Annie Leibovitz, Banksy’ego, Damiena Hirsta, Helmuta Newtona, Alberta Watsona i Roxanne Lowit.


"Moja wielka miłość do natury była inspiracją do stworzenia kolekcjonerskiego albumu ze zbiorem fotografii konceptualnych z uratowanymi dzikimi zwierzętami. Podziwiam ludzi, którzy poświęcają swój czas na ratowanie bezdomnych, zranionych zwierząt, to jedni z najlepszych ludzi na świecie! Pracując od 10 lat jako niezależny fotograf, spotkałem na swojej drodze wiele osób, które ratowały zwierzęta. I za każdym razem to spotkanie było magiczną chwilą, podczas której dostrzegałem ich niezwykłą determinację i zaangażowanie w sprawę. Poznałem ratownika, który ocalił młodą samicę sarny, której matka zginęła z rąk myśliwych. Dbał o nią i dał jej schronienie wśród innych uratowanych zwierząt.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem