Potworne zdjęcia ślubne

Potworne zdjęcia ślubne

Jaclyn Ying z Singapuru marzyła o ślubie jak z bajki, w przygotowania włożyli wraz z narzeczonym wiele pracy. Fotografa ślubnego szukali w Internecie przeglądając niezliczoną ilość stron z portfolio. Zatrudnili fotografa, którego zdjęcia prezentowane na stronie internetowej nie budziły żadnych zastrzeżeń. Niestety, efekt był daleki od oczekiwań świeżo upieczonych małżonków. Ku przestrodze opublikowali sesję zdjęciową w serwisie społecznościowym. Wpis robi furorę – został już udostępniony ponad 20 tysięcy razy. W redakcji SwiatObrazu.pl prezentowane zdjęcia trafiają do czołówki rankingu Najgorsze fotografie ślubne, czyli ujęcia które nie powinny się zdarzyć.


"Tym postem nie chcemy wyrazić swojego żalu do fotografa. Chcieliśmy po prostu podzielić się ze światem tymi komicznie złymi fotografiami. Przysięgam, że nie edytowaliśmy żadnego z tych zdjęć!" – mówi Jaclyn Ying.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem