1 lutego 2016, 11:56
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2774 razy

Powerlux System Plus - system bezprzewodowej współpracy z lampami studyjnymi

Powerlux System Plus - system bezprzewodowej współpracy z lampami studyjnymi

Powerlux System Plus to system bezprzewodowej współpracy z lampami studyjnymi. Na System Plus składa się 7 linii lamp w tym 20 modeli.

System Plus umożliwia zdalną regulację parametrów współpracujących lamp. Funkcje obejmują w zależności od modelu lampy: włączanie / wyłączanie lampy modelującej, regulację energii błysku, synchronizację wyzwalania dla każdej z 4 grup lamp.
Wybrana lampa może być przypisana do jednej z czterech grup lub kilka lamp może być przypisanych do tej samej grupy np. w przypadku symetrycznego rozłożenia światła.

Linie lamp z wbudowanym systemem plus: VL-Plus, VE-Plus, VC-Plus, VCLR-Plus, VCHLR-Plus, Visico 4, Led T1000.

Akcesoria System Plus: radiowy nadajnik wyzwalacza lamp Powerlux 816TX, radiowy nadajnik wyzwalacza / sterownik lamp Powerlux 801T.

W systemie plus pracuje także lampa światła ciągłego LED T1000 w której za pomocą Pilota 816TX możemy zdalnie regulować moc diody Led w zakresie 1 do 6 z dokładnością do 1 przesłony oraz wyłączać / włączać diodę LED w celu jej oszczędzania, np. w trakcie zrzucania zarejestrowanego materiału z karty na komputer.  W trybie tym lampa pozostaje włączona wraz z wentylatorem.

[kn_advert]

Obsługiwane parametry w lampach błyskowych:

Na System Plus składają się następujące funkcje lamp:

Wbudowany wyzwalacz

Zdalny, bezprzewodowy wyzwalacz pracujący w 16 kanałach na częstotliwości 2.4 Ghz

Wbudowany sterownik

Zdalny, bezprzewodowy sterownik pracujący w 16 kanałach na częstotliwości 2.4 Ghz. Obsługiwane parametry:regulacja energii błysku, włączanie / wyłączanie lampy modelującej, niezależna praca z 4 grupami lamp.

Pre-flash pomijanie przedbłysków

Zaawansowany system pomijania przedbłysków pomiarowych Pre-Flash. Z trybem pracy od pierwszego do siódmego błysku. Dokładna kontrola ustawień interwału pomiędzy błyskami. Dodatkowo tryb automatyczny wykrywający czasy przedbłysków, synchronizujący lampę z właściwym błyskiem głównym lampy aparatu.

Producent marki Powerlux udziela na nie aż 24 miesięcy gwarancji, zarówno dla Klientów detalicznych jak i dla odbiorców kupujących sprzęt do firmy. Z gwarancji 24 miesięcznej wyłączona jest jedynie żarówka modelująca, posiadająca standardową gwarancję rozruchową. Dodatkowo oprócz serwisu gwarancyjnego prowadzony jest także pełen serwis pogwarancyjny na terenie Polski. Pozwala to zapewnić Klientom szybki i sprawny serwis.www.swiatobrazu.pl