Pożegnanie z Sony Alphą A700

Pożegnanie z Sony Alphą A700

Jeśli któryś z naszych czytelników szykuje się do kupna aparatu Sony Alpha A700, to może być to odpowiedni moment. Sony ogłosiło, że zaprzestaje produkcji tego modelu.


Decyzja może dziwić, gdyż A700 to jeden z popularniejszych modeli w rodzinie, dlatego można spekulować, że Sony mógł kierować jeden z dwóch motywów. Pierwszy: plany wprowadzenia na rynek nowego aparatu o zbliżonych możliwościach i podobnym, półprofesjonalnym przeznaczeniu, jednak z zastosowaniem nowych technologii. Drugi: trochę ryzykowna próba zwrócenia uwagi użytkowników na nowe modele. W drugim przypadku istnieje możliwość, że klientów nie zadowolą możliwości techniczne alternatyw i zwyczajnie wybiorą inną firmę.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem