Poznaj jeden sekret robienia pięknych zdjęć z podróży

Poznaj jeden sekret robienia pięknych zdjęć z podróży

Doug Gimesy, wielokrotnie nagradzany fotograf podróżniczy, podzielił się swoim najważniejszym sekretem wykonywania zdjęć podczas wypraw zauważając, że pomijając kwestie techniczne, sprzęt i lokalizacje, klucz do wspaniałych zdjęć znajduje się w odpowiedziach na istotne pytania, które należy sobie zadać przed naciśnięciem migawki.


Zarezerwowałeś wymarzoną wycieczkę i chcesz przywieźć z niej kolekcję pięknych zdjęć. Przed wyjazdem podekscytowany przeglądasz internetowe galerie zdjęć, aby dowiedzieć się, co zrobili inni, może nawet z tej okazji kupiłeś nowy sprzęt fotograficzny. Ćwiczyłeś różne nastawienia w swoim aparacie, aby nie odrywać wzroku od wizjera podczas fotografowania. Masz zapasowe karty pamięci i dodatkową ładowarkę. Masz akcesoria do utrzymywania sprzętu w czystości, a także dysk zewnętrzny do tworzenia kopii zapasowych zdjęć. Czujesz się dobrze przygotowany i rzeczywiście - na wiele sposobów jesteś.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem