Pierwszy obiektyw Canon z nowej linii hybrydowych szkieł staroogniskowych

Pierwszy obiektyw Canon z nowej linii hybrydowych szkieł staroogniskowych

Canon zaprezentował stałoogniskowy obiektyw 35 mm f/1,4 L VCM, który zaprojektowano tak, aby świetnie sprawdzał się zarówno w czasie fotografowania, jak i filmowania - Według zapewnień producenta jest to pierwszy z serii nowych hybrydowych obiektywów stałoogniskowych, mających spodobać się tym, którzy zarówno fotografują jak i filmują.


Canon 35 f/1.4 L VCM

Obiektyw ma stanowić początek nowej serii hybrydowych szkieł, a jednocześnie wypełnia pewną lukę w serii obiektywów premium L, gdyż dotychczas nie było w niej szerszego stałoogniskowca niż 50 mm. Waga obiektywu wynosi jedynie 555 gramów, a wymiary wynoszą 76,5x99,3 mm. Oznacza to więc, że w porównaniu ze standardowym obiektywem Canon 35 mm f/1.8 z mocowaniem RF jest cięższy i większy, ale to nic niezwykłego, gdy weźmie się pod uwagę to, że jest lżejszy i należy do zaawansowanej linii premium L. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem