Poznaj swój aparat edycja 2015 (e-learning) - już w wersji błyskawicznej!

Poznaj swój aparat edycja 2015 (e-learning) - już w wersji błyskawicznej!

Od 10 kwietnia 2015 r. e-kurs "Poznaj swój aparat" dostępny jest w wersji błyskawicznej. W tej formule czasowej e-kurs jest dostępny w całości od razu po wypełnieniu formularza i opłaceniu dostępu do materiałów. Lekcje, w postaci odrębnych e-booków pdf możesz pobierać w każdej chwili ze swojego osobistego panelu - w czasie, który chcesz przeznaczyć na naukę.


Kluczowa jest dla mnie wiedza na temat mojego aparatu - muszę znać go tak dobrze, aby zupełnie nie myśleć o tym co robię" -  mówi fotograf dzikiej przyrody Paul Nicklen. To zdanie powinno towarzyszyć wszystkim, którzy skarżą się na niedostatki swojego aparatu, myśląc że to jedyna przeszkoda dla wykonywania zdjęć najwyższej jakości. Czy i Ty zrezygnowałeś z mozolnego przebijania się przez instrukcję i często przełączasz aparat na tryb automatyczny? Weź udział w e-kursie - "Poznaj swój aparat - edycja 2015"  i fotografuj jak profesjonalista. Pamiętaj, że poprawne sfotografowanie dowolnego obrazu i uzyskanie przewidywalnych rezultatów wymaga umiejętności wykraczających poza automatykę aparatu.

Sprzęt nie czyni fotografa – i ta prawda pozostaje niezmienna. Jednak nawet potencjalnie znakomity fotograf nie poradzi sobie nie znając podstawowych zasad działania aparatu, którego używa. Jednocześnie lepsza znajomość własnego sprzętu zawsze pomaga w uzyskaniu dokładnie takich zdjęć, na jakich nam zależy.

Nowoczesny aparat fotograficzny z wymienną optyką - zarówno lustrzanka cyfrowa jak i bezlusterkowiec – kryje w sobie wiele tajemnic czekających na odkrycie, a instrukcja obsługi aparatu nie zawsze to ułatwia. Dotyczy to zarówno sprzętu zaawansowanego jak i prostych, nieco tańszych modeli kierowanych do początkujących fotografów.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem