Prace Aleksandra Prugara w Bielsku-Białej

Prace Aleksandra Prugara w Bielsku-Białej

3 kwietnia w bielskiej galerii B&B rozpocznie się wystawa, złożona z pokazu multimedialnego zdjęć młodego fotografa Aleksandra Prugara. W dniu otwarcia wystawy odbędzie się też spotkanie z autorem zdjęć.


Aleksander Prugar. Urodzony w 1984 roku w Gliwicach.  
Dziennikarz multimedialny, łączący fotografię i nagrania dźwiękowe przy realizowaniu reportaży. Pracuje w ?Gazecie Wyborczej?. Obecnie kończy studia na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.
Laureat konkursów fotograficznych m.in.: Grand Press Photo, BZ WBK PressPhoto, Konkurs Fotografii Prasowej, Śląska Fotografia Prasowa.
Absolwent warsztatów Eddie Adams Workshop 2008. Stypendysta Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. Udział w przekrojowej wystawie ?Aktualizacja? podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie.

W swojej pracy kieruje się zdaniem: ?Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy?. Drugiego wczoraj ani dziś nie będzie. Zostanie dla przyszłości na zdjęciach ? o ile się je zrobi.

Poza fotografią pisze wiersze, zajmuje się grafiką.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem