Prawdziwa sztuka fotografii aktu

Prawdziwa sztuka fotografii aktu

Legendarny fotograf Herb Ritts posiadał ogromne wyczucie elegancji i piękna, tworzył obrazy doskonałe technicznie, a zarazem niezwykle pociągające. Jego asystent, a później przyjaciel Brian Bowen Smith sumiennie odbierał nauki mistrza – nie tylko jego portrety gwiazd ale i akty są szczere i bezpretensjonalne.


"To była moja życiowa szansa i jeśli mam być szczery, myślę że w pełni ją wykorzystałem. Podczas pracy z Herbem Rittsem  dowiedziałem się więcej o relacjach z ludźmi niż o technicznej stronie fotografii. Największym dla mnie sukcesem w pracy jest, gdy bohaterzy moich fotografii mówią: to jest jedno z moich ulubionych zdjęć. Jednak zanim zdecydujesz się  żyć z fotografii upewnij się, że masz pokaźny fundusz powierniczy (śmiech). Na poważnie, to trzeba sobie zdawać sprawę, że to bardzo długa droga, trzeba być świadomym swoich zalet i niezmordowanie pukać od drzwi do drzwi. Czekanie na sukces tylko dlatego, że jest się dobrym nic nie da" - mówi Brian Bowen Smith. 

Reklama

Kompozycja w fotografii - praktycznie


Radość fotografowania polega na dokonywaniu swobodnych wyborów: jeśli chcesz, możesz stosować klasyczne reguły. Ale równie dobrze możesz je naciągnąć do swoich potrzeb lub całkowicie zignorować.

 

Jednak te decyzje możesz podejmować świadomie dopiero w momencie, kiedy będziesz miał wiedzę o możliwościach konstrukcji obrazu.

 

E-kurs podzielony jest na lekcje, na które składają się zarówno e-booki, jak i filmy.

 

Jeszcze w trakcie trwania nauki będziesz mógł zaobserwować u siebie znaczną poprawę umiejętności fotograficznych.

 

 

Biorę udział w e-kursie

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem