Precedensowy wyrok sądu – Para Młoda otrzyma 15 000 zł zadośćuczynienia od nierzetelnej firmy fotograficznej

Precedensowy wyrok sądu – Para Młoda otrzyma 15 000 zł zadośćuczynienia od nierzetelnej firmy fotograficznej

Każda Para Młoda chce zachować na zawsze piękne wspomnienia z najważniejszego dnia w życiu, podkreślając je dodatkowo romantyczną sesją. Niestety te marzenia nie zawsze udaje się urzeczywistnić, o czym boleśnie przekonali się Damian i Karina, którzy natrafili na nierzetelną firmę fotograficzną. Początkowo planowana na lipiec sesja ślubna odbyła się dopiero w listopadzie, a i tak okazała się totalną porażką. Para postanowiła dochodzić sprawiedliwości przed sądem, a ten przyznał im rację, wydając precedensowy wyrok.


Damian i Karina pochodzą z Tarnowa, jednakże na stałe mieszkają w Irlandii. Pomimo tego sakramentalne "tak" zapragnęli powiedzieć sobie w rodzinnych stronach. Jak niemal każda para długo przygotowywali się do swojego święta – kobieta m.in. zaczęła stosować specjalną dietę, aby jak najlepiej prezentować się w sukni. Ważnym elementem całego wydarzenia było jego zarejestrowanie zarówno za pomocą zdjęć, jak i wideo. W tym celu znaleźli firmę, która za obydwie usługi zażądała zapłaty w wysokości 7000 zł (zaliczka wyniosła 2000 zł). 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem