Pre-CES2007: Sandisk SSD - rewolucyjny dysk twardy

Pre-CES2007: Sandisk SSD - rewolucyjny dysk twardy

Jak dotąd, oprócz tradycyjnie najsilniej reprezentowanych dziedzin technologii użytkowych prezentowanych na targach CES, bardzo znaczącą cześć w tym roku zajmują produkty ogólnie pojętego sektora Storage. Jeden z produktów, już zapowiedzianych jest szczególnie ciekawy. Ogłoszona dzisiaj przez firmę Sandisk o premierze nowego dysku twardego była zaskakująca. Mniej kiedy wczytamy się w treść i dowiemy że jest to 1,8 calowy dysk zbudowany w oparciu o pamięć NAND flash.


Dysk, który jako konstrukcja bazuje na SSD, produkcie firmy Msystems, która aktualnie należy do Sandiska wprowadzony będzie na rynek dla klientów korporacyjnych w pierwszym kwartale 2007 i będzie oferował przestrzeń około połowę mniejszą niż dyski montowane w średniej klasy laptopach (60GB). Niemniej jednak wydajność oraz znacznie mniejszy pobór energii będzie istotnie wypływał na podwyższenie wydajności i czasu pracy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem