Premiera DJet - systemu druku impozycyjnego od Epson

Premiera DJet - systemu druku impozycyjnego od Epson

Firma Epson zaprezentowała 44-calowe systemy do druku dwustronnego DJet składające się z dwóch drukarek Epson SureColor SC-T7200. System DJet został stworzony przez szwajcarską firmę Digital Information i obsługuje także nowe, 10-kolorowe drukarki Epson SureColor SC-P10000, co pozwala na jego dostosowanie do potrzeb użytkownika. System zaprojektowano z myślą o błyskawicznej produkcji dwustronnych próbnych wydruków impozycyjnych w formatach B2 i B1. DJet pozwala też na niedrogą produkcję krótkich serii materiałów wystawowych, ulotek i broszur.


W systemie DJet zastosowano dwie drukarki Epson SC-T odwrócone względem siebie w taki sposób, aby każda drukowała po jednej stronie rozwijającej się rolki papieru. W celu zagwarantowania niezawodności i prostoty obsługi urządzenie zaprojektowano minimalizując liczbę ruchomych elementów. Wyposażono je także w pętlę buforującą papier między dwoma drukarkami. Specjalnie zaprojektowane oprogramowanie do sterowania systemem uzupełnia drukowane materiały o kody identyfikacyjne i pozycjonujące. Są one sczytywane przez kamery wideo i przetwarzane przez oprogramowanie sterujące, w celu potwierdzenia poprawnego ułożenie niewidocznej strony zadrukowywanej powierzchni. System w czasie rzeczywistym stale kontroluje położenie papieru, zapewniając wysoką precyzję druku dwustronnego.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem