Premiery od Pentaxa - K-x i obiektyw smc DA L 55-300 mm f/4-5.8 ED

Premiery od Pentaxa - K-x i obiektyw smc DA L 55-300 mm f/4-5.8 ED

Firma Pentax chce dotrzymać kroku liderom i niedługo po premierach produktów firm Canon i Leica wprowadza na rynek własne nowości - DSLR K-x i zoom smc DA L 55-300 mm f/4-5.8 ED.


Zdecydowanie najważniejszym produktem w zastawieniu jest dostępna w trzech kolorach - czarnym, białym i czerwonym - cyfrowa lustrzanka K-x. Oprócz możliwości takich jak podgląd Live View i nagrywanie wideo w jakości HD (1280×720p przy 24 klatkach na sekundę za pomocą obiektywu Pentax 35mm), K-x wyposażony jest w matrycę CMOS 12,4 megapiksela z redukcją wstrząsów, a za podgląd odpowiada wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7 cala. Urządzenie oferuje autofocus SAFOX VIII z funkcją detekcji twarzy (wykrywa ich do 16 w kadrze), oraz bardzo szybki tryb seryjny - 4,7 zdjęć na sekundę. Dzięki zastosowaniu procesora Pentax Prime II migawka działać ma z zawrotną prędkością - najkrótszy czas jej otwarcia wynosi 1/6000 sekundy. Aparat obsługuje także tryb HDR i mnogie tryby automatyczne, a litowe baterie w formacie AA mają pozwalać na wykonanie 1900 zdjęć, można również zastosować akumulatory AA NiMH i alkaliczne.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem