4 grudnia 2008, 15:30
Autor: Teresa Świtkiewicz
czytano: 3487 razy

Prezent od firmy Wacom

Prezent od firmy Wacom

Grudzień to miesiąc, kiedy wszystko to, co nas otacza - wystawy sklepowe, telewizyjne reklamy i inne zewnętrzne bodźce docierające do nas szybciej niż zdążymy pomyśleć, przypominają, że niebawem czas na wigilijną kolację. Wszędzie święta - a przecież jesteśmy dopiero co po imieninach Andrzeja.... Tak więc do szukania prezentów pod choinką jest jeszcze trochę czasu, ale firma Wacom dla swoich użytkowników ma coś już od kilku dni.

Aby uczcić sukces Bamboo Dock i Bamboo Minis oraz nowych aplikacji, firma Wacom postanowiła już teraz sprawić swoim klientom prezent gwiazdkowy. Mianowicie wszyscy, którzy kupili tablet piórkowy Bamboo po 16 września, w komplecie otrzymali również zaawansowaną aplikację Bamboo Scribe rozpoznającą pismo ręczne. Teraz aplikacja ta jest dostępna dla wszystkich – niezależnie od daty zakupu. Więc wszyscy użytkownicy Bambo, którzy jeszcze nie mają Bamboo Scribe, mogą go nieodpłatnie pobrać ze strony producenta www.wacom.eu/bamboo, podając numer seryjny zakupionego tabletu. Jednak pobrać prezent można tylko w dniach od 1 do 31 grudnia 2008.


Bambo to linia tabletów konsumenckich – Bamboo, Bamboo Fun i Bamboo One. Każdy z nich posiada pióro oraz dedykowane oprogramowanie. Do tabletu Bamboo dołączany jest również pakiet JustWrite Office, do Bamboo One program ArtRage 2.5, a do Bamboo Fun programy Adobe Photoshop Elements 6 oraz ArtRage 2.5. Każdy tablet piórkowy Bamboo jest teraz wyposażony także w aplikację Bamboo Link – zaawansowaną wyszukiwarkę dla komputerów PC, wersję beta Bamboo Space – internetowej aplikacji do kolekcjonowania i dzielenia się pomysłami oraz w Bamboo Scribe. Czym tak właściwie jest to Bamboo Scribe? To aplikacja, za pomocą której można zmieniać pismo odręczne w cyfrowy tekst lub symbol. W połączeniu z tabletem piórkowym to naturalna alternatywa dla wprowadzania tekstu za pomocą klawiatury. Pozwala także przeglądać strony internetowe, pisać wiadomości e-mail, a nawet tworzyć elektroniczne kartki świąteczne lub zaproszenia na przyjęcie, nadając im indywidualnego charakteru i odrobiny fantazji.


Więcej o Bambo można przeczytać tutaj: Bamboo. Tablety nie tylko do rysowania.


Źródło: Informacja prasowa firmy Wacomwww.swiatobrazu.pl