Prezent od firmy Wacom

Prezent od firmy Wacom

Grudzień to miesiąc, kiedy wszystko to, co nas otacza - wystawy sklepowe, telewizyjne reklamy i inne zewnętrzne bodźce docierające do nas szybciej niż zdążymy pomyśleć, przypominają, że niebawem czas na wigilijną kolację. Wszędzie święta - a przecież jesteśmy dopiero co po imieninach Andrzeja.... Tak więc do szukania prezentów pod choinką jest jeszcze trochę czasu, ale firma Wacom dla swoich użytkowników ma coś już od kilku dni.


Aby uczcić sukces Bamboo Dock i Bamboo Minis oraz nowych aplikacji, firma Wacom postanowiła już teraz sprawić swoim klientom prezent gwiazdkowy. Mianowicie wszyscy, którzy kupili tablet piórkowy Bamboo po 16 września, w komplecie otrzymali również zaawansowaną aplikację Bamboo Scribe rozpoznającą pismo ręczne. Teraz aplikacja ta jest dostępna dla wszystkich – niezależnie od daty zakupu. Więc wszyscy użytkownicy Bambo, którzy jeszcze nie mają Bamboo Scribe, mogą go nieodpłatnie pobrać ze strony producenta www.wacom.eu/bamboo, podając numer seryjny zakupionego tabletu. Jednak pobrać prezent można tylko w dniach od 1 do 31 grudnia 2008.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem