Prezentacja fotografów Okręgu Wielkopolskiego ZPAF

Prezentacja fotografów Okręgu Wielkopolskiego ZPAF

Trójka kuratorów, wybierając prace do wystawy, pokazującej dorobek fotografów, zrzeszonych w Okręgu Wielkopolskim ZPAF, kierowała się kluczem trzech haseł, które od wieków są tematem dzieł sztuki: przestrzeń - ciało - zdarzenia. Fotograficzne skojarzenia z tymi hasłami mozna teraz oglądać w Starym Browarze.


Przestrzeń, ciało i zdarzenia wyznaczają obszar artystycznych poszukiwań współczesnej fotografii. O przestrzeni mówimy dzisiaj przecież nie tylko w znaczeniu przestrzeni fizycznej, lecz również mentalnej, ciało może w równym stopniu należeć do żywego organizmu jak też obrazu, zaś zdarzenie w świecie zdominowanym mediami i wypełnionym spektaklami stało się kategorią, której analizy podejmują się tak artyści jak i filozofowie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem