Prisma i zachwycające filtry - koniec czekania w kolejce już wkrótce

Prisma i zachwycające filtry - koniec czekania w kolejce już wkrótce

Darmowa aplikacja Prisma, która zmienia fotografie w obrazy inspirowane różnymi stylami w malarstwie - od klasycznych po sztukę współczesną, zdobyła już ponad 52 miliony użytkowników. Każdego dnia z aplikacji korzysta około 4 miliony osób powodując powstawania cyfrowych kolejek - wersja instalowana na urządzenia mobilne rozwiąże ten problem.


Aplikacja Prisma przesłane zdjęcia poddaje obróbce na serwerach z sieciami neuronowymi. Wiadomo, że nałożenie filtru na zdjęcia wymaga czasu i w momencie, gdy nie wystarcza mocy obliczeniowej i przestrzeni roboczej, tworzy się cyfrowa kolejka oczekujących fotografii. Ostatnio twórcy aplikacji poinformowali, że programistom udało się przenieść algorytmy sieci neuronowej do aplikacji instalowanej na telefonach i tabletach. Dzięki temu już wkrótce zmiana zdjęć w malarskie impresje dzięki aplikacji Prisma odbywać się będzie lokalnie.
 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem