Profesjonalne cięcie po raz siódmy - Apple Final Cut Studio 7

Profesjonalne cięcie po raz siódmy - Apple Final Cut Studio 7

Apple wprowadza na rynek kolejną, siódmą już wersję pakietu oprogramowania do postprodukcji wideo Final Cut Studio. W porównaniu z poprzednimi wydaniami obecna wersja zawiera ponad sto nowych funkcji usprawniających i ułatwiających pracę.


Jak wynika z informacji producenta, zastosowane w pakiecie rozwiązania umożliwiają szybsze działanie, oraz sprawiają, że praca zbiorowa z kilku stanowisk jest łatwiejsza do skoordynowania i bardziej wydajna. Jest to możliwe między innymi dzieki opcjom rodziny kodeków ProRes (ProRes 422 Proxy do montażu offline, ProRes 422 LT do obróbki niewielkich plików o jakości charakterystycznej dla materiałów telewizyjnych, ProRes 4444 do pracy z multimediami cyfrowymi, gdy wymagana jest maksymalna wierność obrazu, oraz oryginalne kodeki ProRes 422 i ProRes 422 HQ). Edycję ułatwiają również zwiększające ergonomię zmiany interfejsu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem