Profesjonalne powiększanie zdjęć - Genuine Fractals 6

Profesjonalne powiększanie zdjęć - Genuine Fractals 6

Jakiś czas temu firma onOne Software zaprezentowała plug in przeznaczony do oprogramowania Adobe Photoshop. Wtyczka o nazwie Genuine Fractals 6 umożliwia powiększenie rozmiarów zdjęcia o ponad 1000 procent bez utraty ostrości i szczegółów obrazu jest już dostępna w wersji profesjonalnej.


Każde zdjęcie cyfrowe można odrobinę powiększyć jednak w pewnych granicach. Rozciągnięcie pliku do dużo większych rozmiarów ma wpływ na jego jakość. Firma onOne Software posiada lekarstwo na tego typu problemy. Wtyczka Genuine Fractals 6 umożliwia powiększenie rozmiarów zdjęcia o ponad 1000 procent bez utraty ostrości i szczegółów obrazu. Wydaje się być niemożliwe a jednak. Plug in wykorzystuje opatentowany algorytm skalowania, który działa na zasadzie wyszukiwania i analizy pod kątem powtarzających się wzorów, które zostają wykorzystane do efektywnego powiększania rozmiarów zdjęć. Tak więc jak zapewnia producent powstały obraz nie jest rozmazany - zachowuje kontury i kolorystykę.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem