Profesjonalny fotograf ślubny - wzory pism i umów z komentarzem

Profesjonalny fotograf ślubny - wzory pism i umów z komentarzem

Najważniejsza, a jednocześnie najmniej przyjemna część pracy fotografa ślubnego to prowadzenie firmy, jej dokumentacji, dbanie o właściwe formułowanie umów, negocjacja zleceń. Zanim dojdzie do realizacji, fotografa czeka wiele działań, ukierunkowanych na pozyskanie klientów, a następnie zabezpieczenie wzajemnych interesów. Jakość dokumentów, które przedstawimy klientom w tej fazie rozmów, nie tylko świadczy o naszym profesjonalizmie, ale również zabezpiecza nasze interesy, wpływając bezpośrednio na jakość naszego snu po wykonaniu zlecenia. Wiele osób zdaje się nie doceniać faktu, iż postawa biznesowa fotografa ślubnego jest równie ważna jak jakość wykonywanych zdjęć.


Z e-booka "Profesjonalny fotograf ślubny - wzory pism i umów z komentarzem" nie tylko dowiesz się, jak konstruować dokumentację w taki sposób, aby uniknąć zbędnych kłopotów, ale poznasz również ramy prawne, z jakich te dokumenty się wywodzą i cele jakie realizują. Poznasz metody kształtowania biznesu w sposób, który spowoduje, że klienci spojrzą na Ciebie inaczej. Dodatkowo ograniczysz ilość pracy związanej z usuwaniem skutków niedostatecznie udokumentowanego zlecenia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem