5 lutego 2015, 11:28
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 3065 razy

"Profesjonalny retusz zdjęć - cała wiedza w pigułce" - kod rabatowy dla Czytelników SwiatObrazu.pl

"Profesjonalny retusz zdjęć - cała wiedza w pigułce" - kod rabatowy dla Czytelników SwiatObrazu.pl

Używając kodu rabatowego „swiatobrazu.pl”, możecie się zapisać w promocyjnej cenie (400 zł zamiast 430) na szkolenie "Profesjonalny retusz zdjęć - cała wiedza w pigułce", które poprowadzi Tomasz Pluszczyk.

Są to szkolenia pokazujące retusz zdjęć w Photoshopie od samego wywołania RAW-a, aż do zapisu zdjęcia, ze wszelkimi etapami po drodze. Tłumaczona jest nie tylko sama obróbka zdjęcia, ale i to jak uzyskać odpowiednie oświetlenie stanowiska pracy, aby wydruk odzwierciedlał wiernie to, co na jest na fotografii. Poruszana jest kwestia monitorów fotograficznych, tabletów piórkowych i wiele innych tematów, bez których niemożliwym jest opanowanie retuszu.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje gotowe notatki, filmy pokazujące poszczególne etapy obróbki, grafiki pomocnicze oraz akcje do Photoshopa. Wszystkie te materiały są autorskie.

Zapisz się jeszcze dzisiaj: link.

Dla kogo jest to szkolenie?

Tutaj najlepiej zacytować prowadzącego:

"Szkolenie jest dla każdego użytkownika Photoshopa - niezależnie od Twojego doświadczenia, z pewnością dostarczy ci wielu cennych informacji. Znajdą w nim coś dla siebie zarówno osoby zupełnie początkujące (wystarczy znać interfejs programu – działanie podstawowych narzędzi typu pędzel, warstwy itd.), jak i te obrabiające zdjęcia od lat. Wielu użytkowników Photoshopa, nawet tych z wieloletnim stażem, popełnia drobne błędy u podstaw. Dlatego ja pokazuję całość od samego początku, by te błędy wyeliminować i zastąpić je lepszymi metodami.

Podstawą w profesjonalnej obróbce zdjęć jest zachowanie maksymalnej jakości. Większość osób kupuje drogi sprzęt fotograficzny, a później niszczy fotografie podczas obróbki, np. usuwając skazy ze skóry stemplem, rozmywając cerę, psując kolory standardowymi metodami podnoszenia kontrastu i wieloma innymi sposobami. Zdjęcie znacznie traci na jakości przez to, że nie zostało umiejętnie wyretuszowane. Pieniądze wydane na najlepsze aparaty i obiektywy są wtedy wyrzucone w błoto. W profesjonalnym retuszu chodzi o obróbkę z zachowaniem jak najlepszej jakości i o pracę na detalu. Właśnie tego uczę."

Jeśli ktoś się waha czy warto, to najlepiej jak zerknie na opinie osób, które już wzięły udział: http://tomaszpluszczyk.pl/szkolenie-retuszu-tomasza-pluszczyka-opinie.

 

Podczas szkolenia nauczysz się:

Co za tym idzie zostaną omówione m. in. takie techniki jak separacja częstotliwości oraz dodge&burn, podnoszenie kontrastu mapą gradientu i filtrami wyostrzającymi itd. W języku angielskim istnieje określenie "High End Retouching", które idealnie nadaje się do opisania tego typu retuszu.

Poznasz też odpowiedzi na wiele pytań, m.in.:

Kiedy i gdzie:

Promocyjna cena

Za użycie kodu rabatowego "swiatobrazu.pl", przysługuje cena obniżona z 430 do 400 zł!

Uczestnicy dostaną też rabaty na zakup różnego sprzętu. Prawdopodobnie jak zawsze będą to zniżki (5–9%) na sprzęt fotograficzny, monitory graficzne, tablety piórkowe itd. W przypadku droższego asortymentu, sam rabat może być wart więcej niż koszt szkolenia.

Zapisz się już dziś!

Zapisz się już teraz i skorzystaj z rabatu. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: http://bit.ly/1vu7Kxv

O autorze szkoleń

Szkolenia prowadzi fotograf i retuszer Tomasz Pluszczyk. Jego zdjęcia możecie zobaczyć w portfolio: http://tomaszpluszczyk.pl/pf

Swoje sesje zdjęciowe opisuje na blogu (www.tomaszpluszczyk.pl) razem ze schematami oświetlenia i omówieniem sprzętu, który w danej sesji został użyty.

 

 www.swiatobrazu.pl