Profoto A1 Duo Kit - nowy zestaw z najmniejszymi na świecie lampami studyjnymi

Profoto A1 Duo Kit - nowy zestaw z najmniejszymi na świecie lampami studyjnymi

Profoto A1 Duo Kit to nowy zestaw, stworzony z myślą o tych fotografach, którzy chcą wejść na wyższy poziom tej sztuki i maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje korzystanie z więcej niż jednego źródła światła podczas sesji. Nowością jest Profoto A1 Duo Kit, w skład którego wchodzą dwie lampy A1 oraz akcesoria pozwalające na swobodne kształtowanie światła.


Profoto A1 to najmniejsza na świecie lampa studyjna – kompaktowa, bezprzewodowa i zawsze błyskawicznie gotowa do pracy. Jej okrągła głowica zapewnia światło, które jest zarówno naturalne, jak i piękne z delikatnym miękkim rozproszeniem (znacznie bardziej łagodne i naturalne niż to zapewniane przez klasyczne speedlighty z prostokątnymi głowicami). Jest niesamowicie łatwa w obsłudze, oferuje też super szybkie ładowanie i długo działającą baterią – jej atutami są m.in. miękkie, płynne i naturalne rozproszenie światła, obsługa TTL i HSS, inteligentne, magnetyczne mocowanie modyfikatorów światła, zintegrowane światło pilotujące LED, wbudowany nadajnik/odbiornik Air Remote sterujący innymi lampami Profoto,  czy wbudowany motor-zoom z ręczną kontrolą.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem