Projekt długoterminowy w fotografii oraz zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy

Projekt długoterminowy w fotografii oraz zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy

Radzyński Ośrodek Kultury i Okręg Lubelski ZPAF zapraszają na bezpłatne warsztaty fotograficzne. W programie wykład Jakuba Szymańskiego pt. "Projekt długoterminowy w fotografii" oraz szkolenie, które poprowadzi Szymon Aksienionek z firmy Medikon. Podczas szkolenia "Zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy" uczestnicy dowiedzą się, jak w praktyce, mając do dyspozycji zaawansowaną atramentową drukarkę fotograficzną, papier fotograficzny, monitor graficzny i urządzenia do kalibracji, zorganizować stanowisko pracy z fotografią cyfrową umożliwiające przepływ pracy zgodny z zasadami zarządzania barwą i poprawnie przygotować do druku oraz wydrukować zdjęcie z użyciem profili ICC.


Trzynastego stycznia 2018 r. o godz. 10:00 w Radzyńskim Ośrodku Kultury w sali kameralnej nr 13, przy ul. Jana Pawła II 4 w Radzyniu Podlaskim, odbędą się: wykład Jakuba Szymańskiego pt. "Projekt długoterminowy w fotografii" oraz szkolenie, które poprowadzi Szymon Aksienionek z firmy Medikon.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem