Projekt Nimbus – oparty na Lightroomie edytor zdjęć online

Projekt Nimbus – oparty na Lightroomie edytor zdjęć online

Odkąd tzw. kontrolowane przecieki stały się powszechnie akceptowaną formą strategii marketingowej, trudno ocenić, czy "przypadkowe" ujawnienie pewnych szczegółów na temat produktu lub projektu było naprawdę niezamierzone. Jednak to, co stało się przed kilkoma dniami z usługą Creative Cloud firmy Adobe faktycznie wygląda na czyjąś zabawną pomyłkę. Pomyłkę, w wyniku której pewna liczba zupełnie przypadkowych osób uzyskała na krótki czas dostęp do zamkniętej wersji projektu Nimbus. Pierwsze wrażenia są korzystne – "przeglądarkowy Lightroom", czyli niedestrukcyjny edytor zdjęć działający online zapowiada się interesująco.


Adobe coraz intensywniej koncentruje swoje działania na rozwoju oprogramowania i usług działających z wykorzystaniem chmur obliczeniowych i danych przechowywanych w Sieci. Projekt Nimbus, do którego wersji rozwojowej nieoczekiwanie uzyskała dostęp grupa użytkowników usługi Adobe Creative Cloud jest tego świetnym przykładem. O całej sprawie poinformował francuski serwis MacGeneration, do którego trafiły zrzuty ekranowe wykonane przez jednego z takich szczęśliwców, zanim Adobe naprawiło swoją pomyłkę i zablokowało dostęp do aplikacji.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem