Przed i za obiektywem - zjawiskowe akty Danielli Midenge

Przed i za obiektywem - zjawiskowe akty Danielli Midenge

Daniella Midenge nie jest typową fotografką, nie jest też typową modelką. W rzeczywistości nic w życiu Midenge nie jest typowe. "Nie wierzę w klasyfikacje i tytuły" - wyjaśnia Szwedka. Ta renesansowa kobieta karierę zawodową zaczęła jako konserwatorka dzieł sztuki oraz stylistka włosów i wizażystka (praca, którą nadal wykonuje w trakcie swoich sesji zdjęciowych). "Myślałam, że będę malarką lub reżyserem" - mówi Deniella. "Może nadal będę" – dodaje po chwili.


Midenge próbowała modelowania jako młoda dziewczyna, ale jak sama zaznacza "nie wszystkie 15-latki przypominają kobiety". Minęły lata, zanim znów stanęła przed obiektywem jako modelka, a w tym czasie zbudowała karierę, jako fotografka pracująca dla szerokiego grona klientów.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem