Przegląd portfolio utalentowanych twórców

Przegląd portfolio utalentowanych twórców

150 młodych twórców spotka się z 40 doświadczonymi ekspertami branż kreatywnych z całej Polski, by zaprezentować im swoje portfolio. Wśród ekspertów, którzy będą konsultować prace młodych twórców, są między innymi znani w branży dyrektorzy kreatywni, graficy, designerzy, copywriterzy i fotografowie. Bank zdjęć Fotolia by Adobe po raz pierwszy jest partnerem przeglądu.


Przegląd jest skierowany do osób, które rozwijają się w jednej z szesnastu dziedzin przemysłu kreatywnego. W trakcie bezpłatnych konsultacji otrzymają od autorytetów w danej branży sygnał zwrotny na temat swojej twórczości, cenne rady i uwagi do projektów, a niektórzy – może nawet propozycję współpracy.
 
"Możliwość spotkania z ekspertami, których się podziwia i od których czerpie się inspirację, oraz porozmawiania z nimi o swoich projektach to dla młodych artystów naprawdę niesamowite wydarzenie. ostaliśmy partnerem przeglądu See&Say, żeby wesprzeć początkujących twórców w ich rozwoju. Przygotowaliśmy dla nich wskazówki, jak efektywnie korzystać z banku zdjęć, pobierając prace do swoich projektów, a także jak korzystać z tej platformy w celach sprzedażowych " – mówi Beata Jaroszewska, Dyrektor ds. Marketingu Fotolia by Adobe w Polsce.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem