10 lipca 2013, 11:43
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 12062 razy

Przesiądź się na polską wersję Sony Movie Studio

Przesiądź się na polską wersję Sony Movie Studio

Mając na uwadze niepewną przyszłość związaną z marką Pinnacle, Sony Movie Studio proponuje "przesiadkę" na swoje oprogramowanie do edycji wideo i dźwięku i w dodatku w całości w języku polskim.

Przygotowana wersja polska to nie tylko sam interfejs programu, ale również: wszelkie pliki pomocy, instrukcja oraz tutorial pokazujący krok po kroku jak wykonać dowolną czynność, wykorzystać przejścia i filtry, zapisać gotowy film.

Najważniejsze cechy, które wyróżniają oprogramowanie Sony Movie Studio Platinum 12:

Polski interfejs użytkownika, tutoriale "Pokaż jak" w języku polskim prowadzące "za rękę", ułatwiające rozpoczęcie pracy, nawet jeśli jesteśmy bardzo przyzwyczajeni do dotychczas używanego programu.

Możliwość edycji do 20 ścieżek wideo oraz 20 audio - użytkownicy mogą łatwiej produkować skomplikowane projekty wideo z wielościeżkowym dźwiękiem. Brak podziału na ścieżki napisów lub nakładek. Na przykład na ścieżkach wideo układamy dowolne elementy wizualne, takie jak: wideo, napisy, zdjęcia, grafiki, logo itp.

Narzędzie stabilizacji filmów kręconych kamerą "z ręki". W wygodny sposób, poprawisz jakość każdego Twojego materiału. Wiadomo, że niektórych ujęć nie da się powtórzyć – możesz zapomnieć o stresie. Dodatkowo zawsze możesz poprawić kolorystykę obrazu, ustawić prawidłowy balans bieli, skorygować różnice w kolorystyce wideo.

[kn_advert]

 

Program obsługuje wszystkie popularne formaty wideo. Nieważne czy materiał pochodzi ze starej kamery, lub nowoczesnej HD. A może filmujesz aparatem fotograficznym? Lustrzanką? Lub po prostu Twoim telefonem. Każdy z tych materiałów może zostać połączony w jeden film, bez konieczności przeliczania czy konwersji materiału. To naprawdę jest proste.

 

Bogata baza gotowych przejść, filtrów (ponad 500 konfigurowalnych), możliwość zmiany tempa odtwarzania wideo, gotowe podkłady muzyczne, edycja materiału 3D, czy wypalanie płyt DVD i Blu-ray i wiele, wiele więcej.

A jeśli posiadasz dwa komputery (np. stacjonarny i laptop), to w ramach jednej licencji możesz zainstalować oprogramowanie zarówno na jednym, jak i drugim. W pełni legalnie.

Porównanie produktów i opis zawartości pudełka znajdziesz na tej stronie 

 

 

Pinnacle Sony Movie Studio Platinum 12www.swiatobrazu.pl