Przystanek Woodstock w obiektywie Grzegorza Dembińskiego

Przystanek Woodstock w obiektywie Grzegorza Dembińskiego

Pod patronatem Jurka Owsiaka powstaje album fotograficzny o Przystanku Woodstock. Znajdą się w nim najlepsze zdjęcia wybrane z 30 tysięcy, wykonanych od 2004 roku przez Grzegorza Dembińskiego. "Wybrałem najciekawsze ujęcia z bitw błotnych, portrety młodzieży bijącej rekord Guinessa w liczbie pomalowanych ciał, a także z szaleństwa tanecznego pod sceną. To będą tylko mocno emocjonalne i atrakcyjne graficznie kompozycje" – mówi fotograf.


Zrobione podczas jedenastu edycji festiwalu zdjęcia były wyróżniane w najważniejszych konkursach fotografii prasowej w Polsce (Grand Press Photo 2005, BZ WBK Press Foto 2011). Można je było oglądać podczas wystawy w prestiżowej galerii fotografii dziennikarskiej w Hanowerze (2014) wśród 100 zdjęć, 10 polskich fotografów - dokumentujących przemiany w Polsce po 1989r. Wystawiane również były w galeriach w Poznaniu i Warszawie (2011 i 2015). 
 
Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem