I'm Back – cyfrowa przystawka do aparatów analogowych na film 35 mm

I'm Back – cyfrowa przystawka do aparatów analogowych na film 35 mm

Pomysł cyfrowej przystawki do aparatów analogowych na film 35 mm pojawia się wśród entuzjastów fotografii dosyć często. Takie rozwiązanie jest już dosyć powszechnie stosowane z aparatami średnioformatowymi, jednakże mniejszy format nie doczekał się jeszcze sensownej propozycji. Szansą na to jest I'm Back, czyli przystawka która ma pozwalać na cyfrową rejestrację zdjęć wykonanych starymi aparatami na film.


Pierwsze doniesienia o I'm Back pojawiły się w październiku 2017 roku, jednakże wtedy nie doszło do zrealizowania pomysłu. Właśnie trwa drugie podejście do wprowadzenia produktu do seryjnej sprzedaży, a twórcy urządzenia prowadzą na Kickstarterze kampanię, mającą pomóc w sfinansowaniu przedsięwzięcia. I'm Back powstał z inicjatywy brazylijskiego fotografa i projektanta Samuela Mello Medeirosa. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem