Kto zrobił to zdjęcie - quiz fotograficzny

W serwisie SwiatObrazu.pl możesz znaleźć setki artykułów z tysiącami fotografii, których autorami są mistrzowie obiektywu. Czas spędzony na studiowaniu fotografii na pewno zaowocuje. Zdjęcia wykonane przez najlepszych światowych fotografów to źródło niewyczerpanych inspiracji.


Zobacz najlepsze fotografie świata i sprawdź swoją wiedzę - weź udział w naszym quizie „Kto zrobił to zdjęcie”.


Quiz fotograficzny "Kto zrobił to zdjęcie" w przyjemny sposób pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę na temat fotografii. Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do gry. Podajesz swój nick, datę urodzenia i.. gotowe! Możesz rozpocząć zabawę. Przystąpienie do quizu pokaże, czy znasz autorów najważniejszych, najlepszych fotografii świata. Zagraj i odpowiedz na pytanie: Kto jest autorem prezentowanego zdjęcia?


Zasady są proste: spośród podanych przy każdej fotografii 12 odpowiedzi – nazwisk fotografów, tylko jedna jest właściwa. Jeśli wybierzesz poprawną odpowiedź, zobaczysz kolejne zdjęcie, o którego autora zostaniesz zapytany. Jeżeli popełnisz błąd, pozostaniesz przy tym samym pytaniu, aż do momentu wskazania właściwego autora prezentowanej fotografii. Za nieprawidłową odpowiedź doliczamy karną sekundę. Pamiętaj: liczy się także czas odpowiedzi. Im krótszy, tym większa szansa znalezienia się na szczycie rankingu Uczestników quizu.


Powodzenia!Zaloguj się do konkursu. Podaj swój nick i datę urodzenia.
login
data urodzenia (rrrr-mm-dd)