"Fotografia od pomysłu do wydruku" - warsztaty ślubne z Jackiem Boneckim

"Fotografia od pomysłu do wydruku" - warsztaty ślubne z Jackiem Boneckim

Doskonały portret ślubny, cyfrowa ciemnia i profesjonalny wydruk fotografii, to tematy warsztatów fotograficznych, które już 25 sierpnia 2009 roku poprowadzi wybitny specjalista Jacek Bonecki.


Chciaż sezon fotografii ślubny w pełni, to warto wykorzystać każdą okazję do wzbogacenia swojego warsztatu fotograficznego. Czy fotografujesz amatorsko, czy profesjonalnie - warsztaty "Fotografia od pomysłu do wydruku" pomogą Ci usystematyzować zgromadzoną wiedzę i nabyte doświadczenie. Fotografia zawodowa to ciągłe doskonalenie swojego warsztatu. Skorzystaj więc z niebywałej okazji do wymiany doświadczeń z profesjonalistami z branży fotograficznej i weź udział w warsztatach z Jackiem Boneckim. Redakcja SwiatObrazu.pl jak zwykle objęła to wydarzenie swoim patronatem. Szczegóły warsztatów w informacji prasowej, którą cytujemy poniżej oraz pod adresem http://www.foto-eizo.pl/


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem