"Realgaleria: Edycja II" na tegorocznych Targach Film Video Foto

"Realgaleria: Edycja II" na tegorocznych Targach Film Video Foto

Tegoroczne łódzkie Targi Film Video Foto gościć będą wystawę fotografii "Realgaleria: Edycja II". Realgaleria to projekt stworzony przez użytkowników portalu fotogalerie.pl. Idea jest prosta ? pokazać prace ?fotogalerników? ? fotografików-amatorów - szerszemu światu.


Tegoroczne łódzkie Targi Film Video Foto gościć będą wystawę fotografii ?Realgaleria: Edycja II?. Realgaleria to projekt stworzony przez użytkowników portalu fotogalerie.pl. Idea jest prosta ? pokazać prace ?fotogalerników? ? fotografików-amatorów - szerszemu światu. Nie tylko w internecie, ale i w prawdziwych galeriach. Każdy z uczestników na własny koszt przygotowuje swoją pracę do wystawienia, każdy też może być organizatorem wystawy w swoim mieście. W ten sposób pierwsza edycja wystawy zwiedziła niemal całą Polskę. Dotarła nawet wysoko w góry ? do schroniska ?Samotnia? w Karpaczu. Wzięło w niej udział ponad 40 autorów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem