Rafał Karcz - portret jako dobro psychoaktywne

Rafał Karcz - portret jako dobro psychoaktywne

Zapraszamy na wystawę "Portret jako dobro psychoaktywne", której autorem jest Rafał Karcz. Fotograf pokazuje różne oblicza kobiecości, przedstawiając bogactwo i złożoność natury płci pięknej.


Rafał Karcz to malarz, rysownik, grafik i fotograf. Zdjęcia wykonane cyfrówką drukuje na papierze fotograficznym, rozpuszcza mieszankami kwasów chemicznych, suszy i poddaje zabiegom graficznym czy malarskim. Koloruje swoje kadry akwarelami lub gwaszami, dorysowuje znaki, umieszcza na nich napisy. Gdybyśmy mieli wykuć określenie potoczne dla tej techniki, to zapewne byłoby to coś w rodzaju "analogowego Photoshopa". Karcz nie korzysta jednak z predefiniowanych narzędzi, a eksperymentuje jak tylko może na różnorakie sposoby.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem