RAmos T9HD - multimedialny odtwarzacz ze wsparciem dla HD Ready

RAmos T9HD - multimedialny odtwarzacz ze wsparciem dla HD Ready

RAmos T9HD jest ulepszoną wersją poprzedniej MP4 tego producenta - T9. Dopisek HD słusznie sugeruje, iż odtwarzacz wzbogacono o możliwość wyświetlania filmów w wysokiej rozdzielczości na 4.3-calowym wyświetlaczu.


Bardzo podobnymi właściwościami charakteryzuje się opisywany wczoraj na naszych łamach MSI MT-V887, dostępny na razie jedynie w Chinach. RAmosa T9HD wyposażono, podobnie jak MSI, w 4.3-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x480 - nie doświadczymy więc tutaj "prawdziwego HD", jednak zawsze wygodniej oglądać filmy na nieco większym ekranie, niż w standardowych odtwarzaczach. Na długiej liście wspieranych formatów audio i wideo znajdziemy takie pozycje, jak DivX, XviD, RMVB, MKV, FLV, VOB i inne. Urządzenie posiada też wyjście telewizyjne.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem