Rays - nowa wtyczka do aplikacji Photoshop i Aperture

Rays - nowa wtyczka do aplikacji Photoshop i Aperture

Rays to nowy plug-in do programów Apple Aperture, Adobe Photoshop Elements i Adobe Lightroom. Wtyczka pozwala w prosty sposób dodać efekty przebłysków światła do każdego zdjęcia.


Na pewno spotkaliście się kiedyś z widokiem drzew, przez które przebija się światło słoneczne. Jeśli mamy szczęście, uda nam się taką scenerię sfotografować - w innym przypadku z pomocą przychodzi nowa wtyczka Digital Film Tools. Rays ma za zadanie dodać efekt światła wolumetrycznego (termin zapożyczony z grafiki komputerowej) do dowolnego zdjęcia. Od użytkownika będzie zależeć ustalenie jego "rozmiarów", długości, jasności, kierunku i przeróżnych detali. Można również dostosować kolor promieni. Wtyczkę możemy zakupić za 50 dolarów amerykańskich (w wersji dla Adobe Photoshop, Lightroom czy Apple Aperture), są też edycje mobilne (z przeznaczeniem na iPhone'y lub iPady) w cenie 99 centów. Jeśli jesteście zainteresowani, zerknijcie na stronę producenta.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem