Rebis - w poszukiwaniu kamienia filozoficznego - poplenerowa wystawa fotografii Akademii Athanor

Rebis - w poszukiwaniu kamienia filozoficznego - poplenerowa wystawa fotografii Akademii Athanor

Poplenerowa wystawa Akademii Athanor, zatytułowana "Rebis - w poszukiwaniu kamienia filozoficznego", od 15 czerwca 2012 roku będzie prezentowana w Galerii Fotografii DeKa i Galerii Drugiego Planu Domu Kultury Chwałowice w Rybniku.


Rebis - w poszukiwaniu kamienia filozoficznego to wystawa, na której zaprezentowane zostaną fotografie powstałe podczas pleneru zorganizowanego we wrześniu 2011 roku w Beskidzie Niskim, w miejscowości Wysowa-Zdrój, przez Akademię Athanor, pod patronatem Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki z Krakowa.

Ponad 50 uczestników tej niezwykłej ekspedycji antropologiczno-fotograficznej pod kierunkiem artysty-fotografika Zbigniewa Podsiadło miało okazję zapoznać się z kulturą łemkowską. Plenerowi towarzyszyły wykłady i rozmowy z kulturoznawcami, antropologami kultury, architektami, fotografami oraz twórcami ściśle związanymi z ziemią łemkowską.

Wernisaż wystawy odbędzie się 15 czerwca 2012 roku, o godzinie 18.00. Ekspozycja będzie czynna do 30 lipca 2012 roku. Wstęp wolny.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem