Recenzja: Casio EX-Z77

Recenzja: Casio EX-Z77

Casio - jest jedną z niewielu firm, której produkty (zaraz po wprowadzeniu na konsumencki rynek) zyskały ogromną sławę i uznanie, zarówno w oczach amatorów jak i profesjonalistów. Niestety produkty tej firmy nie cieszą się popularnością na polskim rynku. Zapewne jest to sprawą mało udanej i efektywnej polityki marketingowej producentów. Nie mniej jednak warto wspomnieć o ich nowym produkcie, jakim jest Casio EX Z77, którego mamy zaszczyt Państwu dziś przedstawić.


Jak przystało na serie aparatów Exilim, model ten jednym z najcieńszych amatorskich aparatów kompaktowych dostępnych na rynku. Jego wymiary to zaledwie 95x59x20 mm, co sprawia iż jest on bardzo poręczny, zaś swą kubaturą porównywalny z niejednym obecnie produkowanym telefonem komórkowym (naprawdę godne podziwu).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem