Recenzja: BenQ T 800

Recenzja: BenQ T 800

Firma BenQ mimo ogromnego potencjału i doświadczenia w dziedzinie produkcji urządzeń multimedialnych, dotychczas nie wypracowała szczególnie mocnej pozycji na rynku fotografii cyfrowej. Zapewne jest to kwestia prowadzenia odpowiedniej „polityki” marketingowej korporacji, która jak możemy łatwo zauważyć, zmienia się bardzo dynamicznie. Oczywiście na coraz lepszą, a co za tym idzie skuteczniejszą. Rezultatem tego jest min. wprowadzenie na amatorski rynek konsumencki nowych modeli aparatów, które pod wieloma względami spełniają wygórowane wymagania większości potencjalnych odbiorców.


BenQ T 800 już na początku wyglądem jak i gabarytami  przykuwa uwagę odbiorcy. Prosta forma, obłe krawędzie, wszystko zamknięte w wymiarach 91 mm x 59mm x 16.9 mm to atuty które wyróżniają dany model z pośród konkurencyjnych rynkowych modeli. Warto dodać, iż bardzo podobnymi wymiarami cechują się obecnie produkowane telefony komórkowe. Jak podaje sam producent, aparat jest minimalnie większy od karty kredytowej. Można śmiało powiedzieć: „imponujące”.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem