Recenzja: Canon PowerShot S5 IS

Recenzja: Canon PowerShot S5 IS

Kontynuując światowe podboje rynków fotografii cyfrowej firma Canon wprowadziła kolejny swój produkt, jakim jest Canon PowerShot S5 IS. Aparat ten jest ulepszonym i zdecydowanie godnym następcą swego poprzednika, czyli modelu Canon PowerShot S3. Jak wielokrotnie wspominałem producenci tejże firmy od zawsze „stawiali” na funkcjonalność produktu (zdarzały i zdarzają się nieliczne wyjątki), wiec nad kwestią finezyjnych kształtów i polotu w dziedzinie, jakim jest design tego modelu, nie ma sensu się rozwodzić.


Można jedynie stwierdzić iż aparat prezentuje się poprawnie. Nie mniej jednak watro zwrócić uwagę, iż jest to bardzo konkretna odpowiedz na ściśle sprecyzowane oczekiwania rynku. Mimo że pozostaje on kompaktowym aparatem cyfrowym, jego mnogość funkcji jak i poprawna umiejętność ustawienia odpowiednich parametrów, powoduje iż właśnie ta klasa aparatów ma zdecydowany pęd ku osiągnięciom jakie oferują nam półprofesjonalne lustrzanki cyfrowe. Co do tak wygłoszonej opinii, chyba nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. A jeśli już nawet znajdzie się garść przysłowiowych „niedowiarków”, to czysto teoretyczne możliwości jakie daje nam ten model, powinny rozwiać ich wszelakie wątpliwości.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem