Recenzja: Nikon Coolpix S200

Recenzja: Nikon Coolpix S200

Dziś pod redakcyjną lupę bierzemy aparat o którym śmiało możemy powiedzieć :„ jeszcze jeden stylowy kompakt”. Bo właśnie tak firma Nikon klasyfikuje swój produkt jakim jest aparat kompaktowy Nikon Coolpix S200. „Klasa stylowa”- terminem tym posługują się również konkurencyjni producenci, nie mniej jednak to głównie w przypadku firmy Nikon, dane nazewnictwo (w rzeczy samej) powinno znajdować swe potwierdzenie i uzasadnienie. Czy tak jest?, o tym przekonamy się testując dany model.


Nikon Coolpix S200 na pierwszy rzut oka, nie wyróżnia się z pośród konkurencyjnych modeli rynkowych. Jego design można określi jako przeciętny, który z pewnością nie wywrze na nas większego wrażenia. Po prostu, kolejna kanciasta forma, wykonana z efektownego materiału, jakim jest aluminium. Jedynymi jego wizualnymi zaletami są niewielkie wymiary. Zaś korpus o grubości 18,5 mm to wymiary, zbliżone do większości obecnie produkowanych telefonów komórkowych. W dzisiejszej dobie miniaturyzacji to naprawdę dobry rezultat.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem