Recenzja: Olympus mju 1200

Recenzja: Olympus mju 1200

„Klasa stylowa” - tak zastosowana klasyfikacja firmy Olympus odnosi do aparatu kompaktowego jakim jest model mju 1200. Wedle informacji producenta produkty pochodzące z tej kategorii przeznaczone są dla każdego odbiorcy, jednocześnie zapewniając łatwość obsługi wraz z rewelacyjnymi osiągami (chodzi naturalnie o jakość rejestrowanego obrazu).


Polityka firmy Olympus, nakazuje reklamowanie absolutnie wszystkich jego funkcji i możliwości, jako tych najlepszych. Jednak czy jest ona w pełni słuszna? Wiadomą rzeczą jest, iż nie można spodziewać się profesjonalnej jakości zdjęcia od typowo amatorskiego aparatu, jakim jest dziś opisywany model. Producent twierdzi inaczej. My zaś jesteśmy pełni obaw, co do tak daleko posuniętego idealizmu. Zatem zaczynamy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem