Recenzja: Panasonic Lumix DMC-FX55

Recenzja: Panasonic Lumix DMC-FX55

Lumix DMC-FX55 jest jedną z ostatnich premier aparatów marki Panasonic, przypadających na obecny rok kalendarzowy. Mimo iż model ten został wprowadzony wraz z nadejściem wiosny, to śmiało można powiedzieć, że zyskał już liczne grono swych zwolenników. Dlatego też warto przyjrzeć mu się „bliżej”. Już na samym początku produkt zaskakuje nas (pozytywnie oczywiście) swą łatwością obsługi.


Jest to aparat, który nie wymaga od nas dużego zaangażowania technicznego jak i czasowego, tylko po to aby uzyskać poprawne zdjęcie. Jedynym naszym wkładem (prócz samego wykonania zdjęcia) jest wypowiedzenie magicznej sentencji „uśmiechnij się” i właściwie wszystko gotowe. Aparat ten zrobi za nas dosłownie wszystko. Dla jednych jest to olbrzymią wadą, lecz dla zdecydowanej większości (jak widać w tabelach sprzedawalności) jest absolutną jego zaletą.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem