Recenzja: Sony Alpha 700

Recenzja: Sony Alpha 700

Zapewne wielu z nas (użytkowników popularnych aparatów cyfrowych) nie pamięta, który z producentów tak naprawdę jest prekursorem i innowatorem technologii cyfrowej wprowadzonej na rynek konsumencki. Otóż wbrew naszym oczekiwaniom i ku naszemu zaskoczeniu to właśnie firma Sony odważyła się postawić pierwszy krok w tej dziedzinie, tym samym zapoczątkowując szaloną pogoń za coraz to nowszymi i jak najbardziej zaawansowanymi technologiami.


Dla rządnych wiedzy warto dodać, iż pionierski model prezentowany był na Photokinie w roku 1981. Co prawda nie był to jeszcze typowy zapis cyfrowy, lecz urządzenie do przechwytywania obrazów na magnetyczne dyski (nazywało się Mavica). Tak też producenci firmy Sony (od samego początku ) przyzwyczaili nas do faktu, iż ich nowe produkty naszpikowane są coraz to liczniejszymi innowacjami, (wielokrotnie) pozostawiały swą konkurencję w przysłowiowym tyle. Czy tak też jest i w przypadku najnowszego produktu Sony Alfa 700? Odpowiedz na to pytanie z pewnością nie jest łatwa biorąc pod uwagę obecnie stosowaną technologie konkurentów. Nie mniej jednak postaramy się jej udzielić w możliwie wyczerpujący sposób.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem