Recezja: Olympus mju 850

Recezja: Olympus mju 850

Aparat kompaktowy mju 850 jest jednym z niewielu aparatów marki Olympus, który łączy pojęcie funkcjonalizmu i uniwersalizmu. Jak sam producent głosi, że model ten jest zaliczany do kategorii „klasy stylowej”, której to aparaty są w stanie zrobić dobre wrażenie swym wyglądem jak i funkcjonowaniem, zarówno na zatłoczonych przyjęciach jaki i na oficjalnych uroczystościach.


zeczywiście coś w tym jest, lecz niestety nie można w pełni zgodzić z tak postawionym sformułowaniem. Na pierwszy rzut oka, model ten (faktycznie) robi bardzo dobre wrażenie. Metalowa obudowa o nietypowym kształcie (lekko zwężającym się w stronę obiektywu) i niezbyt dużych gabarytach połączona z dobrze zaprojektowanym miejscem trzymania aparatu, potrafi zachwycić. Aparat bardzo dobrze leży w dłoni (nie jest to często spotykanym zjawiskiem w konkurencyjnych modelach tej klasy) co ma bezpośredni wpływ na komfort pracy jaki i jakość uzyskanych zdjęć.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem